Kontakt

Ønsker du et tilbud eller en uforpliktende prat om våre produkter, er vi flere som kan hjelpe deg:

Kenneth Torsvik
Chief Commercial Officer

kenneth.torsvik@pixerymedia.com
+47 464 11 464

Alexander Fritz
Account Manager Sweden

alexander.fritz@pixerymedia.com
+46 70 320 30 92

Anna Nordström
Chief Executive Officer
Stockholm
anna.nordstrom@pixerymedia.com

Anders Karlsson
Chief Technology Officer
Stockholm
anders.karlsson@pixerymedia.com

Kenneth Torsvik
Chief Commercial Officer
Oslo
kenneth.torsvik@pixerymedia.com

Vacant
Account Manager
Oslo

Alexander Fritz
Account Manager
Göteborg
alexander.fritz@pixerymedia.com

Mariell Svensson
Project Manager
Stockholm
mariell.svensson@pixerymedia.com

Ida Linn Måløy
Project Manager (parental leave)
Oslo

Ivana Lasovan
Project Manager
Stockholm
ivana.lasovan@pixerymedia.com

Per Keckman-Persson
Head of Operations & IT
Bangkok
per.keckman-persson@pixerymedia.com

Chanadda Khamuang
Delivery (parental leave)
Bangkok

Romain Henry
Head of Delivery
Bangkok
romain.henry@pixerymedia.com

Junyarut Sawasdee
Delivery
Bangkok

Wanlop Thongsuk
Delivery
Bangkok

Manit Sonchom
Delivery
Bangkok

Våre kontorer:

Sverige, Hovedkontor

Norra Malmvägen 143
191 62 Sollentuna

 

 

Thailand

Chamnan Phenjati Business Center, 15th Floor 65/125 
Rama IX Road, Huai Khwang 
Bangkok 10310

Norge

Madserud Gård PropTech Hub
Madserud allé 34
0274 Oslo

Close Menu